قوانین و مقررات

قوانین و مقررات نوشدارو

کاربر گرامی؛ ازاینکه پایگاه نیازمندیهای نوشدارو را انتخاب کرده‌اید، بسیار خرسندیم
ما در مجموعه ی نوشدارو تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا با ارایه خدماتی با کیفیت، تجربه‌ای متفاوت و مطلوب را برای شما رقم بزنیم.


در راستای ایجاد شفافیت در خصوص تعهدات متقابل نوشدارو و کاربران، مجموعه‌ای از قوانین تدوین شده است که در ادامه به آگاهی شما می‌رسد. خواهشمند است، این قوانین را مطالعه نمایید و سپس با آسودگی خیال نسبت به بهره‌مندی از خدمات نوشدارو اقدام کنید.


تمامی اصول اساسی حاکم بر فعالیت نوشدارو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنند‌گان است و هر دو طرف (نوشدارو و کاربران) نسبت به انجام تکالیف خود بر اساس قوانین جاری کشور متعهد هستند. همچنین در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های نوشدارو ها تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


نوشدارو هیچگونه منفعت و سودی در خرید و فروشهای انجام شده ندارد. لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. بدیهی است که مسئولیت هرمعامله بر عهده خود کابر میباشد.


– ثبت اگهی در این وبسایت نامحدود و رایگان است و هر اگهی به مدت یک ماه دروبسایت قرار خواهد گرفت و پس از ان حذف خواهد شد.


– اگهی ثبت شده ی هر کاربرقبل از قرارگیری در سایت، توسط نوشدارو بررسی میشود و در صورت مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی و داشتن محتوای غیر اخلاقی، توهین امیز و مغایر با عرف جامعه ، رد میشود و از طریق پیامک به کاربر اطلاع داده میشود


– مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهده­‌ی کاربر است و نوشدارو هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد.


– نوشدارو هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی به غیر از اخذ تعهد از ایشان به رعایت کلیه مقررات و قوانین جمهوری اسلامی ایران منعقد نمی‌کند. کاربرانِ نوشدارو در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین نوشدارو، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.


– مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به نوشدارو ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده­ی فرستنده اطلاعات است.


– در صورتی که گزارش تخلف کاربران نسبت به آگهی بیشتر از 5 مورد باشد، نوشدارو به صلاحدید خود ممکن است اقدام به حذف آگهی نماید.و هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بازپرداخت هزینه‌های پرداختی بابت آگهی حذف شده به کاربر ندارد.


– آگهی‌دهندگان با ثبت آگهی خود درنوشدارو تأیید می‌کنند که دارای سن بالای ۱۸ سال هستند
– داشتن شماره همراه برای ثبت اگهی الزامیست. شماره همراه موجود درهر اگهی توسط سیستم احراز هویت نوشدارو راستی ازمایی میشود.


– کاربر میتواند برای بهتر دیده شدن اگهی خود موارد زیر را انتخاب کند:
نردبان – این قابلیت اگهی کاربر را به صدر لیست انتقال میدهد. با ثبت اگهی های جدید تر توسط دیگر کاربران، اگهی نردبان شده به رده های پایین ترمنتقل میشود.
اگهی ویژه – اگهی ویژه یا فوری قابلیتی است که باعث میشود اگهی کاربر به مدت یک ماه در منوی اگهی های ویژه ، و با نشان ستاره در لیست اگهی های معمولی نمایش داده شود.این قابلیت به بهتر دیده شدن کالا یا خدمت اگهی شده کمک بسزایی میکند.
بسته های عضویت -این بسته ها شامل ترکیب های متنوعی از خدمات نوشدارو است. قابلیت های هر بسته در منوی مربوط به ان قابل مشاهده است .


در اتنخاب هریک از این موارد دقت لازم را به عمل اورید . وجوه پرداخت شده توسط کاربر قابل بازپرداخت نیست و نوشدارو مسئولیتی در قبال انتخاب کاربر برعهده نخواهد داشت.


– وبسایت نوشدارو هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت نوشدارو تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.


هرگونه استفاده از نوشدارو به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. نوشدارو هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد.این شرایط مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌های منتشر شده‌­ی نوشدارو استفاده می‌کنند.


نوشدارو خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.